Naujienos

Paramos vaikams centro 2012-2013 m. veiklos ataskaita

Kviečiame susipažinti su mūsų 2012-2013 metais nuveiktais darbais: www.pvc.lt/ataskaitos

Vaikystėje patiriamos patyčios – natūralus augimo etapas?

"Vaikų linija" jau tradicine tapusioje "Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ" atkreipia dėmesį į patyčių problemos mąstus ir jos sprendimo būdus. Dalinamės "Vaikų linijos" pranešimu spaudai su informacija apie iniciatyvą.

Plačiau

Kurkime šalį be vaikų namų kartu

Žmogaus teisių stebėjimo institutas kartu su būriu nevyriausybinių organizacijų pradeda kampaniją "Šalis be vaikų namų". Paramos vaikams centras palaiko kampaniją bei ragina prisidėti ir kitus. Kviečiame savo palaikymą išreikšti, pasirašant peticiją „Dėl 2014-2020 m. ES struktūrinių fondų panaudojimo perėjimui nuo institucinės prie bendruomeninės globos“.

Plačiau

Aušra Kurienė - 2013 metų žmogaus teisių šauklė

Džiaugiamės ir didžiuojamės: Žmogaus teisių stebėjimo institutas šiemet Metų žmogaus teisių šaukliu paskelbė Paramos vaikams centro direktorę Aušrą Kurienę. Sveikiname!

Plačiau

Prasidėjo socialinė kampanija "Žodžiai žeidžia visam gyvenimui"

Kvailys, netikėlis, žioplys, nevėkšla, durnius – panašius epitetus kai kurie vaikai girdi kiekvieną dieną. Nejučia ar sąmoningai pasakytas šiurkštus žodis žeidžia itin skaudžiai, kai jį taria artimiausias žmogus. Gruodžio 12 d. prasidėjusia socialine kampanija „Žodžiai žeidžia visam gyvenimui“ siekiama atkreipti visuomenės – ypač tėvų –  dėmesį į emocinį suaugusiųjų smurtą ir ilgalaikes negatyvių išgyvenimų pasekmes vaiko raidai, elgesiui ir psichologinei būsenai. Neapgalvotais žodžiais vaikui padaroma skriauda gali prilygti fiziniam smurtui, o nematomos sielos žaizdos kartais gyja visą gyvenimą.

Plačiau

Naujas projektas apie komleksinės pagalbos rizikos šeimoms modelio kūrimą

Paramos vaikams centras 2013 m. lapkričio mėnesį pradėjo vykdyti projektą „Ankstyvosios prevencijos ir intervencijos darbo su rizikos šeima modelio kūrimas ir diegimas Lietuvoje”. Projekto tikslas - sukurti efektyvią kompleksinę ankstyvosios prevencijos ir intervencijos darbo su rizikos šeimomis ir pagalbos smurtą patyrusiems vaikams sistemą savivaldybėse.

Plačiau

Nacionalinė konferencija "Vaikystė be smurto: vaikų apsaugos iššūkiai ir galimybės"

Kviečiame specialistus, dirbančius smurto prieš vaikus prevencijos ir intervencijos sirtyje,  dalyvauti 8-oje nacionalinėje Paramos vaikams centro konferencijoje „Vaikystė be smurto: vaikų apsaugos iššūkiai ir galimybės“. Konferencija vyks 2013 lapkričio 27 d. Vilniuje. Konferencija skirta teisėsaugos, vaiko teisių apsaugos, sveikatos apsaugos, socialinio darbo ir psichologinės pagalbos specialistams.

Plačiau

Atnaujintas skyrelis "Rekomenduojame paskaityti"

Kviečiame užsukti į skyrelį "Rekomenduojame paskaityti" ir susipažinti su naujais straipsniais apie vaikus, jų auklėjimą ir auginimą.

Plačiau

NVO kreipimasis dėl fizinių bausmių

Nevyriausybinių organizacijų sambūris, jungiantis Visuomeninę organizaciją „Gelbėkit vaikus“, Žmogaus teisių stebėjimo institutą, VšĮ „Paramos vaikams centras“, LPF SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugiją, VšĮ „Vaikų linija“, VšĮ „Globali iniciatyva psichiatrijoje“, VšĮ „Vaiko labui“, Lietuvos neįgaliųjų forumą, Lietuvos moksleivių parlamentą kreipiasi į Lietuvos Respublikos (LR) Seimo narius dėl šiuo metu svarstomo LR Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo 2, 10, 49, 56 ir 57 straipsnių pakeitimo įstatymo projekto.

Plačiau

Socialinė kampanija "Niekada nežinai, kas yra kitoje pusėje"

Paramos vaikams centras š.m. gruodžio 4 d. pradeda vykdyti socialinę kampaniją apie vaikų saugumą internete „Niekada nežinai, kas yra kitoje pusėje“. Socialinės kampanijos tikslas yra atkreipti dėmesį į vaikų bendravimo virtualioje erdvėje bei susitikimų realiame gyvenime pavojų; didinti vaikų, paauglių saugumą internete. Kampanija skirta vaikams, paaugliams ir suaugusiems, kurie turi vaikų ar dirba su vaikais.

Plačiau

Kviečiame paremti projektą "Padėkite migrantų vaikams lengviau prisitaikyti"

Paramos vaikams centro Big Brothers Big Sisters programa, padedami VšĮ Geros valios projektų, pradėjo vykdyti naują veiklą – teikti pagalbą migrantų vaikams, paskiriant jiems po Didįjį Draugą, apmokytą savanorį, kuris išklausęs kursus ir supažindintas apie vaikų psichologiją ir prisitaikymo krizės ypatumus.

Plačiau

Socialinė kampanija "Saugok mane - aš mažas"

Paramos vaikams centras š.m. kovo mėnesį organizuoja socialinę kampaniją SAUGOK MANE - AŠ MAŽAS apie kūdikių apsaugą nuo smurto ir auklėjimą be fizinių bausmių, skirtą tėvams, globėjams, auginantiems mažus vaikus ir specialistams. Plačiau>>

 

Konkurso “Laimingas vaikas” nugalėtojai

Paramos vaikams centras liepos-spalio mėnesiais vykdė konkursą „Laimingas vaikas“. Sulaukėme net 146 laimingų vaikų nuotraukų.
Plačiau
Naujienų archyvas

Vykdytojai ir rėmėjai

 
     

 

 

            
Puslapio sukūrimą parėmė Europos komisijos Teisingumo, laisvės ir saugumo generalinio direktorato Daphne III programa.
Puslapyje išdėstytos pažiūros nėra oficiali Europos komisijos nuomonė.
Europos komisija nėra atsakinga už puslapyje pateiktos informacijos panaudojimą.

Latvių g. 19 A

Vilnius LT-08113, Lietuva

Tel. (8-5) 271 59 80

Mob. tel. 8 611 43567

El. paštas: info@pozityvitevyste.lt

www.pozityvitevyste.lt